EXTOL CRAFT okulary ochronne 97301

EXTOL CRAFT okulary ochronne 97301

Marka: EXTOL
Kod: 97301
Gwarancja: 2 lata
EXTOL CRAFT okulary ochronne 97301 uniwersalny rozmiar przeźroczyste okulary klasy F z poliwęglanu odpornego na zarysowania ... rozwiń opis »
10.00 zł


Koszt transportu

Koszt transportu liczony jest automtycznie z uwzględnieniem wagi i typu dostawy.

Ten produkt wysyłamy za pośrednictwem:

  • GLS: 14.90 zł
Opis
EXTOL CRAFT okulary ochronne 97301

uniwersalny rozmiar
przeźroczyste okulary klasy F z poliwęglanu odpornego na zarysowania
dobry widok
spełniają standard EN 166, CE; (według standardu EN 166 muszą okulary pasujące do klasy F zapewnić ochronę przed uderzeniem metalowej kulki o średnicy 6 mm i wadze 0,86g, która porusza się z prędkością 45 m/s).


Produkty EXTOL posiadają innowacyjne rozwiązania technologiczne  dzięki temu czynią pracę szybszą, łatwiejszą przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodności.

Extol Craft to znakomity wybór dla domowych majsterkowiczów, którzy chcą się cieszyć swoim hobby za rozsądne ceny. Extol Premium to typowy reprezentant klasy Master. W odróżnieniu od narzędzi do hobby, którego jedynym parametrem jest często cena, konstruktorzy narzędzi Extol Premium kładą nacisk na jakość użytych materiałów i technologię, wykonanie, projekt, parametry i ergonomię. Extol Industrial to narzędzia przeznaczone do codziennych prac w przemyśle. Te maszyny przechodzą wymagające testy, a ich mocna konstrukcja i wysokiej jakości elementy sprawiają, że są one wytrzymałymi i niezawodnymi partnerami w trudnych warunkach.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 97301
Seria EXTOL CRAFT
Waga 0,05 kg
Opinie (0)

Napisz opinieInformacja: HTML nie tłumaczony!

Złe            Dobre