EXTOL PREMIUM Rękawice poliestrowe z powłoką polyuretanową , rozmiar 10 ", białe 8856632

EXTOL PREMIUM Rękawice poliestrowe z powłoką polyuretanową , rozmiar 10 ", białe 8856632

Marka: EXTOL
Kod: 8856632
Gwarancja: 2 lata
EXTOL PREMIUM Rękawice poliestrowe z powłoką polyuretanową , rozmiar 10 ", białe 8856632 rozmiar: 10" kolor: biały materiał:... rozwiń opis »
6.84 zł


Koszt transportu

Koszt transportu liczony jest automtycznie z uwzględnieniem wagi i typu dostawy.

Ten produkt wysyłamy za pośrednictwem:

  • GLS: 14.90 zł
Opis
EXTOL PREMIUM Rękawice poliestrowe z powłoką polyuretanową , rozmiar 10 ", białe 8856632

rozmiar: 10"
kolor: biały
materiał: poliestrowe z powłoką polyuretanową

Rękawice Extol Premium wykonane z poliestru, powlekane polyuretanem. - zakończone ściągaczem - charakteryzują się zwiększoną odpornością na ścieranie - idealnie nadają się do wykonywania skomplikowanych prac - wykazują bardzo dużą elastyczność oraz świetnie dopasowują się do dłoni - zapewniają manualność oraz doskonałe czucie trzymanego przedmiotu

Produkty EXTOL  posiadają innowacyjne rozwiązania technologiczne  dzięki temu czynią pracę szybszą, łatwiejszą przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodności.

Extol Craft to znakomity wybór dla domowych majsterkowiczów, którzy chcą się cieszyć swoim hobby za rozsądne ceny. Extol Premium to typowy reprezentant klasy Master. W odróżnieniu od narzędzi do hobby, którego jedynym parametrem jest często cena, konstruktorzy narzędzi Extol Premium kładą nacisk na jakość użytych materiałów i technologię, wykonanie, projekt, parametry i ergonomię. Extol Industrial to narzędzia przeznaczone do codziennych prac w przemyśle. Te maszyny przechodzą wymagające testy, a ich mocna konstrukcja i wysokiej jakości elementy sprawiają, że są one wytrzymałymi i niezawodnymi partnerami w trudnych warunkach.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 8856632
Rozmiar L
Seria EXTOL PREMIUM
Waga 0,04 kg
Opinie (0)

Napisz opinieInformacja: HTML nie tłumaczony!

Złe            Dobre