LAUFEN PRO Bidet podwieszany 360 x 530 mm biały 8.3095.2.000.302.1

LAUFEN PRO Bidet podwieszany 360 x 530 mm biały 8.3095.2.000.302.1

Zniżka -42%
Marka: LAUFEN
Kod: H8309520003021
Gwarancja: 5 lat
LAUFEN PRO Bidet podwieszany 360 x 530 mm z otworem na baterię na środku Kolor biały H 8309520003021 Kształt: Prostokątny/kw... rozwiń opis »
699.14 zł

1,198.54 zł

Koszt transportu

Koszt transportu liczony jest automtycznie z uwzględnieniem wagi i typu dostawy.

Ten produkt wysyłamy za pośrednictwem:

  • SUUS: 99.00 zł
Opis
LAUFEN PRO Bidet podwieszany 360 x 530 mm z otworem na baterię na środku Kolor biały H 8309520003021

Kształt: Prostokątny/kwadratowy
Typ: Wiszący
Design: Nowoczesny
Materiał: Ceramika
Wykończenie: Białe

z kompletnie szkliwionym systemem przelewowym

W komplecie:
- ukryty system montażowy do śrub M12 892804LAUFEN – MARKA Z TRADYCJAMI
Projektowanie przestrzeni kąpielowej opiera się na współgraniu designu z jakością i funkcjonalnością. Te trzy cechy łączy w swoich produktach szwajcarska marka LAUFEN.
Podstawą przedsiębiorstwa LAUFEN jest ekspercka wiedza dotycząca produkcji ceramiki. Od ponad 110 lat, w Laufen niedaleko Bazylei, wytwarza się ze szwajcarską precyzją umywalki, bidety oraz miski wc. Kompetencje w produkcji ceramiki sanitarnej zostały z czasem poszerzone o know-how w tworzeniu kompletnej przestrzeni kąpielowej. Każda łazienka zinterpretowana przez markę LAUFEN staje się oazą odprężenia o wysokim standardzie, we własnych czterech ścianach.

Tym, co wyróżnia markę LAUFEN jest szwajcarski design, będący połączeniem południowowłoskiego wzornictwa z modernistyczną tradycją północnego stylu „a la Bauhaus” oraz ponadprzeciętna jakość. Dla LAUFEN, jakość to moneta, której rewersem jest ekspercka wiedza dotycząca produkcji, a awersem – funkcjonalność i użyteczność. Pierwsza strona jest obowiązkiem, a druga – fakultatywną cechą obecną na międzynarodowym rynku. Jakościowy zrównoważony rozwój: szacunek dla ludzi i środowiska Jako przedsiębiorstwo wytwarzające produkty zużywające bezcenny surowice, m.in. wodę, LAUFEN czuje się zobowiązany do ochrony środowiska. Duży nacisk kładziemy na przyjazny środowisku proces produkcji – rozpoczynający się w fazie projektowania, a kończący na marketingu. Dla przykładu, ciepło powstałe przy wypalaniu ceramiki jest odzyskiwane i ponownie wykorzystywane do procesu osuszania produktów. Proekologiczna postawa LAUFEN została doceniona poprzez przyznanie austriackiej fabryce nagrody EMAS w 2007 roku. Nie bez znaczenia jest również dobrowolny udział szwajcarskiej fabryki w projekcie ochrony klimatu – wyróżnienie nadane przez EnAW w 2006 roku. Oprócz proekologicznego procesu produkcji, LAUFEN poszukuje dla swoich produktów rozwiązań pomagających chronić środowisko. Przykładem jest wykończenie mebli z serii Mimo, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Ochrona środowiska to nie jedyny aspekt, na który kładziony jest tak duży nacisk. Równie ważna jest dla LAUFEN jakość produkowanych wyrobów, potwierdzona certyfikatami i atestami uznawanymi na całym świecie. Jednym z nich jest symbol jakości Q-Plus, odpowiadający zarówno szwajcarskim, jak i europejskim standardom.
Specyfikacja
Specyfikacja
Waga 18,90 kg
Opinie (0)

Napisz opinieInformacja: HTML nie tłumaczony!

Złe            Dobre