FISKARS Zestaw Szpadel ogrodowy ostry Ergonomic™ + rękawice robocze 1003460

FISKARS Zestaw Szpadel ogrodowy ostry Ergonomic™ + rękawice robocze 1003460

Zniżka -43%
Marka: FISKARS
Kod: 1003460
Gwarancja: 2 lata
FISKARS Zestaw Szpadel ogrodowy ostry Ergonomic™ + rękawice robocze 1003460 Zestaw przeznaczony do podstawowych prac ogrodni... rozwiń opis »
87.88 zł

154.00 zł

Koszt transportu

Koszt transportu liczony jest automtycznie z uwzględnieniem wagi i typu dostawy.

Ten produkt wysyłamy za pośrednictwem:

  • GLS: 14.90 zł
  • DHL: 13.90 zł
Opis
FISKARS Zestaw Szpadel ogrodowy ostry Ergonomic™ + rękawice robocze 1003460

Zestaw przeznaczony do podstawowych prac ogrodniczych będzie przydatny w każdym ogrodzie, na każdej działce czy w sadzie. Zestaw składa się z ostrego szpadla firmy Fiskars z serii Ergonomic oraz rękawic roboczych tej samej firmy.

Szpadel ogrodowy ostry Ergonomic™ Fiskars:
Bardzo charakterystyczny szpadel z lekko wygiętym trzonkiem, który zapewnia komfortową pracę i zmniejsza napięcia mięśni pleców podczas długotrwałego kopania. Stylisko jest wykonane ze stali, posiada przekrój łezkowy. Dla zwiększenia komfortu użytkowania zostało ono pokryte tworzywem sztucznym. Stylisko szpadla jest zakończone uchwytem w kształcie litery D, który pozwala na jego łatwe wyciagnięcie z ziemi. Zaostrzona głowica szpadla została wykonana z hartowanej stali borowej, co nadało jej dużą wytrzymałość. Nie ma więc obaw, że głowica zostanie zniszczona przy uderzeniu w znajdujący się w ziemi kamień. Górne części głowicy szpadla łączące się ze styliskiem są zagięte, co ułatwia wpychanie go nogą w ziemię. Narzędzie doskonale nadaje się do wszystkich prac ziemnych w ogrodzie, kopania, usuwania korzeni czy trawy, rozbijania grud ziemi. Szpadel jest dostępny na rynku pod trzema numerami produktów Fiskars (131410, 1001568 lub 1025374).

Parametry ostrego szpadla ogrodowego Ergonomic™ Fiskars:
- Materiał: stal/tworzywo sztuczne
- Długość: 1250 mm
- Szerokość głowicy: 195 mm
- Waga: 1870 g
- Kolor: stalowy/czarny

Rękawice robocze Fiskars:
Rękawice przeznaczone są do lżejszych prac prowadzonych w okresie letnim. Rękawice robocze wykonane z włóczki firmy Fiskars z gumowanymi palcami i wnętrzem dłoni. Takie rozwiązanie pozwala na nieprzegrzewanie dłoni w czasie pracy a jednocześnie chroni je przed wilgocią. Rękawice mają starannie wykończony mankiet, który gwarantuje, że nie zaczną się pruć nawet przy przypadkowym uszkodzeniu tkaniny.

zdjęcie ilustracyjne
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 1003460
TYP szpic, równy
Waga 1,90 kg
Opinie (0)

Napisz opinieInformacja: HTML nie tłumaczony!

Złe            Dobre