Metody płatności

W sklepie internetowym avionpark.pl można zapłacić za zamówienie towarów kilkoma prostymi i nowoczesnymi sposobami.

Platność za pobraniem

Najpopularniejszy sposób płatności, który można realizować w razie transportu towarów pocztą lub którąś z firm kurierskich. Za towary płaci się w momencie odebrania przesyłki. U niektórych firm kurierskich można płacić również kartą płatniczą. Pobranie jest płatne do określonej wartości zamówienia.

Płatność kartą

Za towary można zapłacić od razu przy składaniu zamówienia, kartą płatniczą. W razie wyboru zostaniecie bezpośrednio przekierowani do bezpiecznego bankowego interfejsu, w którym można wskazać szczegóły Państwa karty płatniczej. Procedura ta jest całkowicie bezpieczna, jej dostawcą dla nas jest bank Pekao SA i chodzi o absolutnie najbezpieczniejszy sposób płatności.

Płatność przelewem na konto

Jeśli Państwo zdecydują się przelać środki finansowe z Państwa rachunku bankowego na nasze konto. To po wysłaniu zamówienia do naszego systemu, zostanie wysłany automatyczny mail potwierdzający z wszystkimi danymi potrzebnymi do wykonania przelewu (jeżeli żaden mail potwierdzający nie dotarł proszę o skontaktowanie się z obsługą sklepu). Zamówienie zostanie zrealizowane od razu po przyjęciu płatności na nasz rachunek

Bez znaczenia jaki sposób płatności Państwo wybiorą, zawsze gwarantujemy Państwu uczciwe podejście oraz bezpieczeństwo całego procesu. Dużą wagę przykładamy również do poufnośći danych osobistych. Więcej informacji chętnie udzielimy pod nr telefonu +48 717 121 386.