Zwroty i reklamacje produktów

ZWROTY :

Zgodnie z przysługującym prawem konsumenckim maja Państwo na zwrót towaru 14 dni od momentu dostarczenia zamówienia przez firme kurierską pod wskazany przez Państwa adres .

Mogą Państwo zgłosić nam chęc zwrócenia towaru poprzez formularz na stronie znajdujący się pod adresem: https://www.kamody.pl/index.php?route=account/return/insert  , lub poprzez pobranie , wypełnienie a następnie dołączenie do towaru formularza , który jest możliwy do pobrania pod adresem: https://www.kamody.pl/soubory/formularz-odst.pdf  . 

Środki przelane na nasze konto będą zwracane do 10 dni od momentu przyjecia przez nasze magazyny zwróconych towarów . 

 

Adres , na który należy zwracać towar to : 

Zwrot 14-dniowy kamody - Interam 

Objazdowa 16 

57-300 Kłodzko 

 

 

REKLAMACJE:

Zgłoszenie Reklamacyjne przyjmowane jest tylko i wyłącznie drogą mailową pod adresem : reklamacje@kamody.pl .Po wysłaniu przez klienta maila maksymalnie do 48 godzin otrzyma on potwierdzenie  jego przyjęcia i realizacji zgłoszenia . W przypadku ,że wadliwy produkt będzie przez nas odbierany lub wysyłany przez klienta na analizę prosimy o dołączenie do paczki formularza , który można pobrac tutaj ---> 

https://www.kamody.pl/soubory/formularz-reklamacyjny.jpg

 

Adres , na który należy przesyłać reklamcje zamówienia  to : 

Reklamacje  kamody - Interam 

Objazdowa 16 

57-300 Kłodzko 

 

Reklamacje realizowane , są na podstawie daty ich przyjęcia .

 

 

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem : 

Tel. +48 71  71 21 382

 

lub pod adresem : 

info@kamody.pl 

 

 

Reklamacje towaru

Email: reklamacje@kamody.pl

Reklamacje dotyczące wysyłki (towary uszkodzone podczas transportu, uszkodzone opakowanie itd.) można reklamować bezpośrednio w firmie kurierskiej. Zalecamy sprawdzić przesyłkę już przy odbiorze i w przypadku uszkodzenia spisać z doręczającym protokół o uszkodzeniu.Wszystkie reklamacje ,są realizowane za pośrednictwem kamody.pl.