BOSCH PROFESSIONAL Zestaw narzędzi GDX 18V-285 + 2×GBA 5.0Ah + zestaw bitów b0615A500DY
Neuheit
Kod: 0615A500DY
Gwarancja: 3 lata
Zestaw narzędzi: GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + GAL 12V/18V-80 + 31-częściowy zestaw bitówKomfortowa praca i oszczędność czasu ... rozwiń opis »
Opis
Zestaw narzędzi: GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + GAL 12V/18V-80 + 31-częściowy zestaw bitów
  • Wydajne elektronarzędzie oferujące moment obrotowy 285 Nm i zapewniające łatwe wykonanie prac związanych z dokręcaniem
  • 2 prędkości obrotowe do wyboru
Zakres dostawy
  • 2× akumulator GBA 18V 5.0Ah
  • L-BOXX 136
  • Szybka ładowarka GAL 12V/18V-80
  • Zestaw bitów
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Maks. moment obrotowy
285 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia
0-2.800 obr./min
Uchwyt stanowiskowy
Pierścień blokujący 1/2" i otwór przelotowy, Sześciokątny 1/4'', Uni
Ciężar z akumulatorem
1,5 kg
Maks. moment obrotowy rozruchowy
500 Nm
Zakres ustawień momentu obrotowego, min./maks. 1. bieg
0/200 Nm
Zakres ustawień momentu obrotowego, min./maks. 2. bieg
0/285 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. stopień)
0-2.000 min-1
Prędkość obrotowa bez obciążenia (2. stopień)
0-2.800 min-1
Liczba zakresów momentu obrotowego
2
Ciężar bez akumulatora*
1,1 kg
Liczba udarów
Liczba udarów (1. stopień)
Liczba udarów (2. stopień)
PRO GDX 18V-285: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Bez względu na to, czy pracujesz w pomieszczeniach czy na zewnątrz, transport i przenoszenie wielu elektronarzędzi potrafi być problematyczne. Model 2 w 1 GDX 18V-285 upraszcza sprawę, ponieważ do wkręcania wkrętów i dokręcania śrub potrzebujesz tylko jednego elektronarzędzia. To wydajne elektronarzędzie zapewnia moment obrotowy 285 Nm i umożliwia dokręcanie śrub w rozmiarze do M18. 2 prędkości obrotowe do wyboru umożliwiają optymalne dostosowanie prędkości i momentu obrotowego do danej pracy.
Sprzęt i aplikacja
Wkrętarka udarowa 2 w 1 GDX 18V-285 2-in-1 optymalizuje wydajność dokręcania w przypadku śrub M8, M10, i M12 dzięki wyborowi momentu obrotowego i prędkości obrotowej. Elektronarzędzie może być używane do wkręcania z zastosowaniem wkrętów samowiercących o średnicach 4,2 mm i 4,8 mm w blachach, wkrętów do drewna o średnicach 4 mm, 5 mm i 8 mm, a także śrub do drewna M6, M8 i M10.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 0615A500DY
Napięcie akumulatora 18 V