BOSCH Zacisk kablowy PRO EPC, 35 mm 1600A032G9
Zniżka -18%
Marka: BOSCH
Kod: 1600A032G9
Gwarancja: 2 lata
Klips do przewodów PRO EPC Do bezpiecznego wiązania i prowadzenia kabli Skuteczne mocowanie za pomocą gwoździarki GNB 18V Kli... rozwiń opis »
Opis
Klips do przewodów PRO EPC
Do bezpiecznego wiązania i prowadzenia kabli
  • Skuteczne mocowanie za pomocą gwoździarki GNB 18V
Klips do przewodów PRO EPC do szybkiego i skutecznego mocowania za pomocą gwoździarek GNB 18V
Do prowadzenia rur niezbędne są niezawodne zaciski rurowe, takie jak PRO EPC. Nasze zaciski rurowe można mocować bez wiercenia ani kotwienia, za pomocą gwoździarki GNB 18V i gwoździ, dzięki czemu mocowanie łączników w stali jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Zaciski rurowe PRO EPC są przeznaczone dla instalatorów z różnych branż. Zaciski rurowe są oferowane w 5 średnicach odpowiednio do 5 rozmiarów rur. Zaciski rurowe można przymocować za pomocą gwoździarki GNB 18V wkrętem z płaskim łbem 3,5–5 mm lub śrubą z gwintem M6.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 1600A032G9
Klasa wydajności PRO
Opakowanie 50 szt.
Średnica 32 mm