BOSCH X-Line Premium Zestaw wierteł i bitów do wkrętarek 91 szt. 2608P00235
Zniżka -27%
Marka: BOSCH
Kod: 2608P00235
Gwarancja: 2 lata
Dane techniczne:
• Wymiary: 320 x 75 x 235 mm
• Waga: 1,87 kg
• Zawartość opakowania: 91 szt.
Spis treści:
• 1 latarka LED
• 1 klucz nastawny
• 6 wierteł do betonu, O 4/5/6/6/8/10 mm
• 8 wierteł do metalu HSS-G, O 2/2/2.5/3/3/4/5/6 mm
• 8 wierteł do drewna, O 3/4/5/6/6/7/8/10 mm
• 8 kluczy nasadowych, O 6/7/8/9/10/11/12/13 mm
• 18 końcówek wkręcających, L = 50 mm
PH 0/1/2/2/3, PZ 0/1/2/2/3, S 5/6, T 15/20/20/25, H 5/6
• 39 końcówek wkręcających, L = 25 mm