HiKOKI DH18DPBW4Z SDS-Plus Akumulatorowy młot udarowy18V, bez baterii i ładowarki
Marka: Hikoki
Kod: DH18DPBW4Z
Opis
• Kompaktowy i lekki
• Najwyższa prędkość wiercenia w swojej klasie
• Silnik bezszczotkowy
• Funkcja RFC
• Nowy system antywibracyjny
• Doskonała ochrona przed pyłem
• Auto stop
• Duże pokrętło przełączania, łatwe w użyciu
• Kanał powietrzny zapewniający stałe ciśnienie powietrza i stabilne uderzenia
• Dwuwarstwowy korpus i uchwyt
• 2 pozycje młot udarowo-obrotowy i wiertarka
• Wymiana wierteł w jednym kroku
• Wskaźnik baterii
• Oświetlenie LED
Dane techniczne:
• Pojemność drewna: 18 mm
• Stalowa pojemność: 13 mm
• Wydajność betonu: 18 mm
• Zdolność wiercenia w koronie: 35 mm
• Energia uderzenia: 1,3 J
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-1,080 min.
• Prędkość obrotowa bez obciążenia niska: 0-800 min.
• Liczba załadowanych skoków: 0-5,500 min.
• Liczba skoków załadowanych nisko: 0-4,100 min.
• Uchwyt narzędziowy: SDS+
• Silnik bez szczotek węglowych
• Wartość drgań trójosiowych (ah): 10,4 m/s2
• Poziom dźwięku (Lwa): 89,6 dB(A)
• Wysokość: 271 mm
• Długość: 335 mm
• Waga: 2,1 kg
Zawartość opakowania:
• Dostarczane bez baterii i ładowarki
• 1 uchwyt boczny
• W pudełku
zdjęcia poglądowe
Specyfikacja
Kod DH18DPBW4Z
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1080
Prędkość (2. bieg) (min-1) 5500
Częstotliwość uderzeń (min-1) 4.100
Maks. energia udaru 1,3 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w drewnie 18 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 18 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm