HiKOKI DH18DPBWPZ Akumulatorowa młotowiertarka SDS-Plus (18V/2x 5,0Ah/1,3J) Walizka
Zniżka -36%
Marka: Hikoki
Kod: DH18DPBWPZ
Gwarancja: 3 lata
HiKOKI DH18DPBWPZ – Akumulatorowa młotowiertarka SDS-Plus 18 V / 1,3 J (2× 5,0 Ah) walizka systemowaKompaktowa i lekka młotow... rozwiń opis »
Opis
HiKOKI DH18DPBWPZ – Akumulatorowa młotowiertarka SDS-Plus 18 V / 1,3 J (2× 5,0 Ah) walizka systemowa
  • Środek ciężkości blisko rękojeści ułatwia stabilne i komfortowe prowadzenie narzędzia.
  • Silnik bezszczotkowy gwarantuje wysoką moc, mniejsze zużycie i długą żywotność.
  • Płynna regulacja prędkości pozwala dopasować prędkość wiercenia i udaru do rodzaju materiału.
  • Ergonomiczna rękojeść z miękkim uchwytem zapewnia wygodę i precyzyjne prowadzenie narzędzia.
  • Dwa tryby pracy – wiercenie oraz wiercenie z udarem.
  • Wbudowana dioda LED oświetla miejsce pracy i poprawia widoczność.
Zawartość zestawu
  • HiKOKI DH18DPB młotowiertarka akumulatorowa
  • 2× akumulator BSL1850C 18 V / 5,0 Ah
  • Ładowarka UC18YFSL
  • Rękojeść pomocnicza
  • Ogranicznik głębokości
  • Pokrywa akumulatora
  • Walizka systemowa HSC II (możliwość sztaplowania)
Dane techniczne
Napięcie akumulatora18 V
Energia udaru (EPTA)1,3 J
Prędkość obrotowa bez obciążenia0–1080 /min
Liczba udarów przy pełnym obciążeniu0–5500 /min
Średnica wiercenia w betonie3,4–18 mm
Średnica wiercenia w stali13 mm
Średnica wiercenia w drewnie18 mm
Specyfikacja
Kod DH18DPBWPZ
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 5 Ah
Ilość baterii 2
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1080
Częstotliwość uderzeń (min-1) 5.500
Maks. energia udaru 1,3 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w drewnie 18 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 18 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm