HiKOKI DH12DD WHZ Młotowiertarka akumulatorowa SDS-Plus 1,2J (2x4,0Ah/12V) HitBOX
Zniżka -32%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: DH12DDWHZ
• Najnowasza młotowiertarka SDS + w klasie 12V napędzana wydajnym silnikiem bezszczotkowy jest nie tylko mocna, ale takż... rozwiń opis »
Opis
• Najnowasza młotowiertarka SDS + w klasie 12V napędzana wydajnym silnikiem bezszczotkowy jest nie tylko mocna, ale także kompaktowa co zapewnia doskonałą obsługę i wygodną pracę.
• Do zasilania narzędzia użyto nowych akumulatorów BSL1240 o pojemności 4Ah.
Zakres dostawy
• DH12DD WPZ - 2 x akumulator 4Ah BSL1240
• Ladowarka
• Walizka systemowa HITSYSTEM
• Rękojeść boczna
• Głębokościomierz
Dane techniczne
• Max średnica wiercenia stal (mm): 13
• Max średnica wiercenia drewno (mm): 18
• Prędkość obrotowa (1/min): 0-800/0-1080
• Max średnica wiercenia beton (mm): 18
• Energia pojedynczego udaru (J): 1,2
• Liczba udarów (1/min): 0-4100/0-5500
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod DH12DDWHZ
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 4 Ah
Ilość baterii 2
Maks. energia udaru 1,2 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w drewnie 18 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 18 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm