HiKOKI DH36DMAWAZ Młotowiertarka akumulatorowa SDS-Max (2x4,0Ah/36V) MultiI Volt(36V)
Zniżka -38%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: DH36DMAWAZ
Opis
• Aluminiowa obudowa jest trwała i solidna.
• Tylko jeden ruch zamiast tradycyjnych dwu jest wymagany aby pewnie zamocować wiertło w uchwycie.
• Duże i wygodne przełączniki ułatwiają obsługę podczas pracy.
• Stała kontrola prędkości ze zmienną prędkością obrotową.
• Trzy tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem, podkuwanie.
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 36 V
• Prędkość obrotowa: 260 - 590 1/min
• Max średnica wiercenia koronką: 105 mm
• Max średnica wiercenia beton: 40 mm
• Energia pojedynczego udaru: 7,1 J
• Liczba udarów: 1420 - 2860 1/min
• Długość całkowita: 496 mm
• Waga: 7,9 kg
Zakres dostawy
• DH36DMA WAZ - narzędzie
• 2 x akumulator BSL36B18
• ładowarka UC18YSL3 W0Z
• rękojeść boczna
• głębokościomierz
• smar
• walizka transportowa
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod DH36DMAWAZ
Napięcie akumulatora 36 V
Pojemność akumulatora 4 Ah
Ilość baterii 2
Maks. energia udaru 7,1 J
Uchwyt narzędziowy SDS-max
Maks. średnica wiercenia w betonie 40 mm
Aku 2x Aku 4,0 Ah
Waga 12,73 kg
Videa dla HiKOKI DH36DMAWAZ Młotowiertarka akumulatorowa SDS-Max (2x4,0Ah/36V) MultiI Volt(36V)