Mały ciśnieniowy podgrzewacz przepływowy MDH nadaje się do instalacji z normalna armaturą.
Wchodzący w skład dostawy zestaw przyłączeniowy (złączka T i elastyczny ciśnieniowy wąż przyłączeniowy) ułatwia instalację bezpośrednio do armatury. A potem już od razu płynie ciepła woda, gdy tylko jest potrzebna.
• Hydraulicznie sterowany podgrzewacz przepływowy (montowany pod blatem) w formacie mini do uzyskania ciepłej wody w pojedynczej umywalce.
• Grzanie włącza się automatycznie, gdy tylko woda płynie przez urządzenie.
• Efektywny i przyjazny w utrzymaniu system z nieosłoniętym elementem grzewczym IES® z wymienialnym wkładem grzewczym
• Konstrukcja ciśnieniowa
• Dostawa obejmuje specjalny regulator strumienia wody z regulatorem ilości przepływu do zastosowania z gwintem regulatora strumienia M22/M24 oraz zestaw przyłączeniowy (złączka T i elastyczny ciśnieniowy wąż przyłącza) do zaworu kątowego
Dane techniczne:
• Klasa efektywności energetycznej: A
• Pojemność: 0,2 l
• Instalacja: ciśnieniowa
• Maksymalne ciśnienie statyczne: 1 MPa (10 barów)
• Moc znamionowa: 5,7 kW
• Stopień ochrony: IP 25
• Przepływ ciepłej wody: 3,3 l/min
• Przepływ wyłączający: 2,2 l/min
• Przyłącze wody (rozmiar gwintu): G 3/8"
• Prąd: 24,8 A
• Masa: 1,5 kg
• Wymiary (wys. / szer. / gł.): 13,5 x 18,6 x 8,7 cm
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.