Gardena smart zestaw / 19202-20 – czujnik + sterownik nawadniania + gateway
- W pełni automatyczne nawadnianie sterowane rzeczywistą wilgotnością gleby.
- Sterowanie przez aplikację mobilną GARDENA smart z dowolnego miejsca i o każdej porze.
- Dokładny pomiar wilgotności w strefie korzeniowej dzięki inteligentnemu czujnikowi.
- Oszczędność wody – nawadnianie tylko wtedy, gdy rośliny tego potrzebują.
- Łatwa instalacja na kranie bez skomplikowanego montażu.
- Możliwość ustawienia do 36 cykli dziennie z elastycznymi harmonogramami.
- Powiadomienia o mrozie i niskich temperaturach dla bezpiecznej pracy.
- Rozbudowywalny system smart kompatybilny z Micro-Drip i Sprinkler.
Zawartość opakowania
- GARDENA smart czujnik
- GARDENA smart sterownik nawadniania
- GARDENA smart gateway
Dane techniczne
| Zasilanie | Baterie (AA) |
| Liczba cykli dziennie | Do 5 |
| Czas nawadniania | 1 min – 10 h |
| Częstotliwość | Do 36× dziennie |
| Ciśnienie robocze (min./max.) | 0,5 / 12 bar |
| Gwint | 26,5 mm (G3/4), 33,3 mm (G1) |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (iOS/Android) |
Gardena smart zestaw 19202-20 to nowoczesny inteligentny system nawadniania, który automatycznie dostosowuje podlewanie do potrzeb ogrodu. Dzięki połączeniu czujnika smart, sterownika nawadniania i gateway masz pełną kontrolę nad systemem bezpośrednio w swoim smartfonie. System mierzy wilgotność gleby przy korzeniach roślin i na tej podstawie optymalizuje nawadnianie.
Za pomocą aplikacji GARDENA smart możesz ustawiać harmonogramy, timery i częstotliwość podlewania z dowolnego miejsca. System zapewnia podlewanie tylko wtedy, gdy jest to konieczne, co oszczędza wodę i koszty. W przypadku mrozu aplikacja powiadomi Cię i umożliwi aktywację trybu ochronnego.
Montaż jest bardzo prosty – sterownik montuje się bezpośrednio na kranie, a czujnik umieszcza w glebie. System można rozbudować o kolejne urządzenia z serii GARDENA smart system. Dzięki zasilaniu bateryjnemu działa niezawodnie przez cały sezon. Zautomatyzuj pielęgnację ogrodu i kontroluj ją z dowolnego miejsca.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.






