HiKOKI W18DBWCZ Wkrętarka akumulatorowa (2x 4,0Ah/18V) HSC III
Zniżka -24%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: W18DBWCZ
Opis
• Auto-start: uruchamia się automatycznie po przyłożeniu nacisku do powierzchni
• Precyzyjnie regulowana prowadnica głębokości
• Oświetlenie LED z 2 diodami LED
• W zestawie magazynek na śruby
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Pojemność: 9,5 x 5 x 25-57 mm
• Maks. miękki moment obrotowy: 6 Nm
• Niska prędkość biegu jałowego: 0-3 000 min.
• Uchwyt narzędzia: 1/4" sześciokąt
• Silnik bez szczotek węglowych
• Poziom mocy akustycznej (Lwa): 84 dB(A)
• Poziom ciśnienia akustycznego (Lpa): 73 dB(A)
• Współczynnik niepewności hałasu (K): 3 dB(A)
• Wysokość: 226 mm
• Długość: 246 mm
• Waga: 1,5 kg
Zakres dostawy:
• 2 x akumulator 18V 4.0Ah BSL1840M
• Ładowarka UC18YFSL
• W przypadku HSC III
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod W18DBWCZ
Napięcie akumulatora 18 V