Kärcher VP 135 Vario Power (2.644-427.0) – Lanca spryskująca do myjek ciśnieniowych K 2 i K 3
Kärcher VP 135 Vario Power to regulowana lanca spryskująca (Vario Power Jet) przeznaczona do myjek ciśnieniowych Kärcher K 2 i K 3. Dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia można łatwo dostosować intensywność strumienia wody, obracając lancę. Pozwala to płynnie przechodzić od strumienia niskociśnieniowego do mocnego strumienia wysokociśnieniowego, co znacznie zwiększa efektywność i komfort pracy.
Ta lanca do myjek Kärcher jest idealna do codziennego czyszczenia mniejszych powierzchni wokół domu i ogrodu. Doskonale sprawdza się do mycia samochodów, motocykli, rowerów, mebli ogrodowych, ogrodzeń, elewacji, tarasów, chodników czy kostki brukowej. Dzięki możliwości natychmiastowej regulacji ciśnienia nie trzeba wymieniać końcówek roboczych, co przyspiesza pracę i zwiększa komfort użytkowania.
Lanca Vario Power Kärcher to praktyczne akcesorium do myjek ciśnieniowych i doskonałe jako część zamienna lub modernizacja wyposażenia. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały zapewniają długą żywotność i niezawodną wydajność przy regularnym użytkowaniu.
Cechy i zalety
- Bezstopniowa regulacja ciśnienia – łatwe ustawienie poprzez obracanie lancy
- Strumień wysokociśnieniowy i niskociśnieniowy – idealny dla różnych rodzajów czyszczenia
- Łatwa i wygodna obsługa – bez konieczności wymiany końcówek
- Oszczędność czasu – natychmiastowe ustawienie odpowiedniego ciśnienia
- Idealna do domu i ogrodu
- Kompatybilna ze wszystkimi myjkami ciśnieniowymi Kärcher K 2 i K 3
- Doskonale sprawdza się jako część zamienna lub modernizacja wyposażenia
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0,2 kg |
| Waga z opakowaniem | 0,2 kg |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 449 × 43 × 43 mm |
Kompatybilność
- Kärcher K 2
- Kärcher K 3
Ważna informacja
Do starszych pistoletów Kärcher wyprodukowanych przed 2010 rokiem (pistolet M, 96, 97) wymagany jest adapter M (2.643-950.0), który zapewnia prawidłowe podłączenie lancy do myjki ciśnieniowej.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.










