HiKOKI WR36DBWRZ Klucz udarowy akumulatorowy (36V/2xBSL36A18) HitBOX
Zniżka -33%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: WR36DBWRZ
Opis
• WR36DA to bardzo mocny klucz z silnikiem bezszczotkowym, który pozwala na uzyskanie momentu obrotowego do 1100 Nm.
• Zapewnia najwyższe parametry pracy podaczas całego cyklu rozładowywania akumulatora.
• Zwiększenie napięcia akumulatora litowo-jonowego z 18V do 36V oznacza utrzymanie pełnej wydajności przez dłuższy czas, również gdy akumulator wyczerpuje się.
• Prędkość zakręcania około 10% szybciej niż klasa 18V (WR18DBDL2).
• Technologia MULTI VOLT zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę. Zwiększenie napięcia akumulatora litowo-jonowego z 18V do 36V powodując spowolnienie wzrostu temperatury silnika.
• Klucz udarowy MULTI VOLT 36V może w sposób ciągły pracować, dwukrotnie dłużej niż jego odpowiednik 18V.
Zakres dostawy
• WR36DB spec. WRZ - narzędzie
• 2 x akumulator BSL36A18 ładowarka
• Walizka systemowa HITBOX
zdjęcie poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod WR36DBWRZ
Napięcie akumulatora 36 V
Pojemność akumulatora 2,5 Ah
Ilość baterii 2
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 1650
Średnica śrub M 10 - M 30
Prędkość (1. bieg) (min-1) 600
Prędkość (2. bieg) (min-1) 900
Prędkość (3. bieg) (min-1) 1200
Prędkość (4. bieg) (min-1) 1500
Uchwyt narzędziowy Zewnętrzny czworokątny 1/2"
Aku 2x 2,5 Ah / HitBOX
Waga 7,67 kg
Videa dla HiKOKI WR36DBWRZ Klucz udarowy akumulatorowy (36V/2xBSL36A18) HitBOX