HiKOKI WH18DCW4Z Wkrętarka udarowa Multivolt Accu 18V, bez akumulatorów i ładowarki
Zniżka -32%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: WH18DCW4Z
Opis
• Śruby, nakrętki i wkręty
• Wydajny silnik bezszczotkowy
• Prędkość regulowana w 4 pozycjach
• Potrójny mechanizm młotkowy, bardzo szybki i niski poziom wibracji IP56; odporność na kurz i wodę
• Wskaźnik baterii
• Oświetlenie LED
Dane techniczne:
• Pojemność wkrętów do drewna: 4 - 10 mm
• Pojemność śrub i nakrętek: M5 - M18 mm
• Maks. moment obrotowy: 210 Nm
• Prędkość bez obciążenia: 0 - 3400 min.
• Liczba załadowanych skoków: 0 - 4 000 min.
• Stopień ochrony: IP56
Dostarczane w standardzie:
• Dostarczany bez baterii i ładowarki
• Hak do paska
• W pudełku
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod WH18DCW4Z
Napięcie akumulatora 18 V