BOSCH PROFESSIONAL Zestaw narzędzi GDX 18V-285 + GSR 18V-65 + 2× 5,0 Ah +L-BOXX 0615A500E9
Neuheit
Kod: 0615A500E9
Gwarancja: 3 lata
Zestaw narzędzi 18V GDX+GSR+2× 5,0 Ah+GAL12V/18V-80Zakres dostawy2× akumulator GBA 18V 5.0AhL-BOXX 136Szybka ładowarka GAL 12... rozwiń opis »
Opis
Zestaw narzędzi 18V GDX+GSR+2× 5,0 Ah+GAL12V/18V-80
Zakres dostawy
  • 2× akumulator GBA 18V 5.0Ah
  • L-BOXX 136
  • Szybka ładowarka GAL 12V/18V-80
  • GDX 18V-285
  • GSR 18V-65
GDX 18V-285
  • Wydajne elektronarzędzie oferujące moment obrotowy 285 Nm i zapewniające łatwe wykonanie prac związanych z dokręcaniem
  • 2 prędkości obrotowe do wyboru
Najważniejsze cechy produktu
Bez względu na to, czy pracujesz w pomieszczeniach czy na zewnątrz, transport i przenoszenie wielu elektronarzędzi potrafi być problematyczne. Model 2 w 1 GDX 18V-285 upraszcza sprawę, ponieważ do wkręcania wkrętów i dokręcania śrub potrzebujesz tylko jednego elektronarzędzia. To wydajne elektronarzędzie zapewnia moment obrotowy 285 Nm i umożliwia dokręcanie śrub w rozmiarze do M18. 2 prędkości obrotowe do wyboru umożliwiają optymalne dostosowanie prędkości i momentu obrotowego do danej pracy.
Sprzęt i aplikacja
Wkrętarka udarowa 2 w 1 GDX 18V-285 2-in-1 optymalizuje wydajność dokręcania w przypadku śrub M8, M10, i M12 dzięki wyborowi momentu obrotowego i prędkości obrotowej. Elektronarzędzie może być używane do wkręcania z zastosowaniem wkrętów samowiercących o średnicach 4,2 mm i 4,8 mm w blachach, wkrętów do drewna o średnicach 4 mm, 5 mm i 8 mm, a także śrub do drewna M6, M8 i M10.
Dane techniczne GDX 18V-285
Napięcie akumulatora
18,0 V
Maks. moment obrotowy
285 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia
0-2.800 obr./min
Uchwyt stanowiskowy
Pierścień blokujący 1/2" i otwór przelotowy, Sześciokątny 1/4'', Uni
Ciężar z akumulatorem*
1,5 kg
Maks. moment obrotowy rozruchowy
500 Nm
Zakres ustawień momentu obrotowego, min./maks. 1. bieg
0/200 Nm
Zakres ustawień momentu obrotowego, min./maks. 2. bieg
0/285 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. stopień)
0-2.000 min-1
Prędkość obrotowa bez obciążenia (2. stopień)
0-2.800 min-1
Liczba zakresów momentu obrotowego
2
Ciężar bez akumulatora
1,1 kg
Liczba udarów
Liczba udarów (1. stopień)
Liczba udarów (2. stopień)
GSR 18V-65
  • Zoptymalizowany moment obrotowy 63 Nm z łatwością radzi sobie z wymagającymi zastosowaniami związanymi z wkręcaniem
  • Dzięki długości korpusu wynoszącej zaledwie 166 mm jest to kompaktowe i poręczne narzędzie, które sprawdzi się w ciasnych przestrzeniach
  • Dodatkowo włączana funkcja KickBack Control zapewnia ochronę i kontrolę
  • Podwójne oświetlenie robocze zapewnia jeszcze lepszą widoczność
  • Wysoka wydajność dzięki trwałemu silnikowi bezszczotkowemu i wytrzymałemu układowi napędowemu
Najważniejsze cechy produktu
Jeśli szukasz wiertarko-wkrętarki akumulatorowej, która zapewnia odpowiednią moc także do wymagających zastosowań związanych z wkręcaniem, proponujemy Ci wiertarko-wkrętarkę Bosch GSR 18V-65 Professional. Dzięki zoptymalizowanemu momentowi obrotowemu 31/63 Nm i prędkości obrotowej 0 – 550 / 0 – 2 100 min?1 elektronarzędzie pozwala z łatwością wiercić w metalu, drewnie i tworzywach sztucznych. Praca w ciasnych, nietypowych miejscach nie jest już problemem dzięki kompaktowej długości korpusu narzędzia, która wynosi zaledwie 166 mm. Dbamy także o ochronę użytkownika, oferując dodatkowo włączaną funkcję KickBack Control, która zapobiega odrzutowi elektronarzędzia. Podwójne oświetlenie robocze zapewnia jeszcze lepszą widoczność w miejscu pracy.
Sprzęt i aplikacja
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-65 Professional to doskonały wybór podczas wymagających prac związanych z wkręcaniem, który sprawdzi się w przypadku monterów mebli, cieśli, elektryków i wykonawców konstrukcji stalowych. Model umożliwia wiercenie otworów o średnicy do 35 mm w drewnie, wkręcanie wkrętów o średnicy do 10 mm w drewnie oraz wiercenie otworów o średnicy do 13 mm w metalu.
Dane techniczne GSR 18V-65
Napięcie akumulatora
18,0 V
Moment obrotowy (wkr. miękkie/twarde/maks.)
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg)
Typ uchwytu
Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm
Typ akumulatora
Li-ion
Maks. liczba udarów
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks.
1,5 / 13 mm
Ciężar bez akumulatora
1,06 kg
13
BITURBO
nie
KickBack Control
tak
Oświetlenie robocze
tak
Konstrukcja urządzenia
Pistolet
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 0615A500E9
Klasa wydajności PRO
Napięcie akumulatora 18 V