BOSCH ROTAK18V-32 Akumulatorowa kosiarka 06008B9P01
Zniżka -28%
Marka: BOSCH DIY
Kod: 06008B9P01
Opis
ROTAK18V-32 Kosiarka akumulatorowa
  • Kosiarka 3 w 1 z ostrzem 32 cm, przeznaczona do małych i średnich trawników
  • Silnik bezszczotkowy zapewniający doskonałą wydajność i dłuższą żywotność
  • Przystawka mulczująca do naturalnego nawożenia trawnika skoszoną trawą
  • 5-stopniowa centralna regulacja wysokości koszenia (25–65 mm)
  • Materiałowy kosz na trawę o pojemności 35 l z wskaźnikiem napełnienia
  • GrassCombs do koszenia blisko krawędzi
  • Technologia Syneon zapewnia optymalny czas pracy i żywotność narzędzia
  • ENERGIA DLA CAŁEGO SOJUSZU: 1 akumulator, 10+ marek, 150+ produktów
Zawartość zestawu
Kartonowe pudełko
Dane techniczne
Napięcie akumulatora 18.0 V
Kompatybilność akumulatora 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Zalecany akumulator ?4,0 Ah
Zalecana maks. powierzchnia trawnika 150 m2
Szerokość cięcia 32 cm
System cięcia nóż obrotowy
Pojemność zbiornika na trawę 35 l
Wysokość cięcia 25 – 65 mm
Regulacja wysokości cięcia 5-stopniowa, centralna
Typ uchwytu składany
Wymiary narzędzia (D x S x W) 1200 x 410 x 1010 mm
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 06008B9P01
Wysokość koszenia 25/65 mm
Napięcie akumulatora 18 V