OUTLET!! BOSCH AdvancedRotak 36V-44-750 (1x6,0 Ah) Kosiarka akumulatorowa, 44 cm
Zniżka -35%
Marka: BOSCH DIY
Kod: R__06008B9G03
Gwarancja: 2 lata
Opis
ROZPAKOWANE!!
Wydajna kosiarka akumulatorowa umożliwiająca skuteczne koszenie i zbieranie trawy
  • Wyższa wydajność cięcia i dłuższa żywotność dzięki silnikowi bezszczotkowemu
  • Komfort prowadzenia i łatwe przechowywanie dzięki uchwytom Ergoflex z funkcją Ergoslide
  • Wysokiej jakości tekstylny worek na trawę ze wskaźnikiem napełnienia?
  • Syneon Technology zapewnia optymalną moc i maksymalny czas pracy
  • Model kompatybilny z akumulatorem Bosch 36V POWER FOR ALL
Zakres dostawy
1 akumulator 36 V / 6,0 Ah
Ładowarka AL 36V-20
Dane techniczne
Napięcie akumulatora36.0 V
Kompatybilność akumulatora36V POWER FOR ALL
Czas ładowania akumulatora2,10 h
Współpracuje z akumulatorem o pojemności4 Ah
Czas szybkiego ładowania akumulatora80% w ciągu 96 min
Szerokość cięcia44 cm
System cięcianóż obrotowy
Pojemność zbiornika na trawę50 l
Wysokość cięcia25 – 80 mm
Regulacja wysokości cięcia7-stopniowa, centralna
Wymiary narzędzia (D x S x W)1310 x 470 x 1080 mm
Waga15,000 kg
Wydajna kosiarka akumulatorowa Bosch zapewnia zdrowy wygląd większym trawnikom
Zapewnij piękny wygląd dużym trawnikom i oszczędzaj czas dzięki tej wydajnej kosiarce akumulatorowej Bosch AdvancedRotak 36V-44-750 o dużej szerokości cięcia 44 cm. Ta wytrzymała kosiarka, wyposażona w silnik bezszczotkowy zapewniający doskonałą wydajność cięcia oraz dłuższą żywotność, jest przeznaczona do optymalnego koszenia długiej i krótkiej trawy. Szereg funkcji zwiększa komfort i łatwość koszenia; uchwyty Ergoflex zapewniają komfort prowadzenia, do wyboru jest 7 wysokości koszenia w zakresie od 25 mm do 80 mm, ustawianych za pomocą przycisku. Tekstylny worek o pojemności 50 l, do którego trafiają ścinki trawy, pozwala utrzymać trawnik w czystości, a wskaźnik informuje użytkownika, gdy worek jest pełny. Po zakończeniu pracy worek na trawę oraz uchwyt z funkcją Ergoslide można złożyć, dzięki czemu kosiarka zajmuje mało miejsca podczas przechowywania. Wbudowana technologia Bosch Syneon Technology zapewnia optymalną moc i maksymalny czas pracy. Narzędzie jest częścią systemu 36V POWER FOR ALL. Możliwość zastosowania jednego akumulatora do wszystkich elektronarzędzi 36V POWER FOR ALL.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod R__06008B9G03
Wysokość koszenia 25/80 mm
Napięcie akumulatora 36 V