HiKOKI CG36DCW5Z Multi Volt Akumulatorowa Kosy 36V (bez akumulatora i ładowarki)
Zniżka -10%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: CG36DCW5Z
Ten produkt wysyłamy za pośrednictwem:
Szerokość robocza
Opis
  • Wysoki moment obrotowy i trwałość
  • Z wysoko wydajnym silnikiem bezszczotkowym
  • 3-stopniowa regulacja prędkości
  • Zakres przełącznika jest wygodny, umieszczony blisko uchwytu, co ułatwia obsługę
  • Silnik umieszczony z tyłu zapewnia łatwą kontrolę i dobrą manewrowalność
Parametry techniczne:
  • Napięcie: 36 V
  • Typ silnika: Bezszczotkowy
  • Średnica cięcia (tarcza): 255 mm
  • Średnica cięcia (głowica nylonowa): 440 mm
  • Prędkość biegu jałowego (tryb mocy): 6000 obr./min
  • Prędkość biegu jałowego (tryb normalny): 5000 obr./min
  • Prędkość biegu jałowego (tryb eco): 3500 obr./min
  • Wymiary (D x S x W): 1835 x 625 x 605 mm
  • Waga: 5,8 kg (z akumulatorem BSL36B18X)
Akcesoria:
  • Głowica nylonowa
  • Osłona ochronna
  • Podwójny pas na ramiona
  • Klucz kombinowany (7 x 19)
  • Klucz sześciokątny 4 mm
Bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod CG36DCW5Z
Szerokość robocza 44 cm
Napięcie akumulatora 36 V