Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah)
Zniżka -45%
Marka: MAKITA
Kod: DLM480CT2
Opis
Przyjazna dla środowiska, akum. kosiarka LXT z funkcjami cięcia, zbierania i mulczowania.
• Przeprojektowane zostało wnętrze kosiarki na bardziej przepływowe, dla lepszego zbierania trawy.
Korzyści dla użytkownika
• Elektroniczna funkcja wolnego rozruchu zapewniająca płynny rozruch
• Zwiększona wydajność zbierania trawy
• 2 - stopniowa regulacja wysokości uchwytu
Standardowy osprzęt:
• Mulczer, 480 mm (413946-5)