BOSCH GRW 140 PROFESSIONAL Mieszalnik 06011C4001
Zniżka -34%
Kod: 06011C4001
Opis
GRW 140 Professional
Mieszalnik
Jeszcze szybsze i łatwiejsze mieszanie!
  • Szybsze i łatwiejsze mieszanie dużych ilości materiału dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 1 400 W
Funkcje i właściwości
Wchodzi w zakres tego wariantu
• Miotła, M14, 140 mm
   Numer zamówienia: 2 608 000 843
• Karton
   Numer zamówienia: 1 619 PC2 158
Dane techniczne
Moc nominalna
1400 W
Waga*
4,2 kg
Uchwyt narzędziowy
M 14
Napięcie, elektryczne
230 V
Prędkość obrotowa bez obciążenia, 1. bieg
480 min-1
Prędkość obrotowa bez obciążenia*
480 / 750 min-1
Maks. moment obrotowy*
10,0 / 7,0 Nm
Maks. średnica mieszadła
140 mm
GRW 140 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Używanie wiertarki do mieszania cementu, farby, tynku lub innych materiałów budowlanych może być problematyczne. Dlatego mamy w ofercie wyjątkowo wydajny mieszalnik Bosch GRW 140 Professional, dzięki któremu mieszanie materiałów zajmuje mniej czasu i nie wymaga dużego wysiłku. To elektronarzędzie sieciowe pomaga w łatwy sposób mieszać duże ilości materiału, co jest zasługą wydajnego silnika o mocy 1 400 W. Umożliwia także komfortową pracę przez wiele godzin, ponieważ jest wyposażone w ergonomiczny uchwyt w kształcie kierownicy. Dzięki wskaźnikowi LED, który pełni funkcję przypomnienia, nie trzeba martwić się o termin wymiany szczotek węglowych. Szczotkę węglową można wygodnie wymienić po otwarciu pokrywy.
Sprzęt i aplikacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 06011C4001
Pobór mocy 1400 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 480
Prędkość (2. bieg) (min-1) 750
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 10,0 / 7,0
Gwint wrzeciona M14
Napięcie 230 V
Waga 4,2 kg
Średnica 140 mm