BOSCH GHE 18V-50 PROFESSIONAL Sekator akumulatorowy 06008C9500
Zniżka -41%
Darmowa dostawa
Kod: 06008C9500
Ten produkt wysyłamy za pośrednictwem:
Długość ostrza
Opis
Ergonomiczna konstrukcja w połączeniu z wyjątkową wydajnością cięcia oraz łatwym manewrowaniem
  • Wydajny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką wydajność i długą żywotność
Funkcje i właściwości
Dane techniczne
Napięcie akumulatora18,0 V
Długość ostrza50 cm
Nominalna prędkość skokowa bez obciążenia3 000 min–1
Szybkość cięcia*1 500 obr./min
Odległość pomiędzy nożami23 mm
Waga bez akumulatora2,9 kg
GHE 18V-50 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Sekator akumulatorowy GHE 18V-50 Professional wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją i jest łatwy w obsłudze. Wydajny silnik bezszczotkowy zapewnia ciągłe cięcie żywopłotów o średniej gęstości. Dzięki grubości cięcia 20 mm można łatwo i komfortowo ciąć także grubsze gałązki. Podczas cięcia twardych gałązek opatentowany system Bosch Anti Blocking zapobiega blokowaniu się noży dzięki elektronicznemu wykrywaniu blokowania i automatycznemu powtarzaniu cięcia. Dzięki niewielkiej wadze, optymalnemu wyważeniu i ergonomicznej konstrukcji sekator akumulatorowy jest doskonale przystosowany do dłuższej pracy. Niski poziom emisji hałasu sekatora i bezemisyjna praca sprawiają, że jest idealny do zadań wykonywanych w obszarach mieszkalnych oraz tam, gdzie ważne jest zachowanie ciszy.
Sprzęt i aplikacja
Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 06008C9500
Aku Bez Aku / karton
Napięcie akumulatora 18 V
Długość ostrza 500 mm
Skok zębów 22 mm