BOSCH GLA 18VH-7500 PROFESSIONAL Akumulatorowa lampa budowlana 06014A5000
Zniżka -40%
Kod: 06014A5000
Opis
GLA 18VH-7500 Professional - Akumulatorowa lampa budowlana
  • Czas pracy nie jest już problemem dzięki hybrydowemu zasilaniu przewodowemu lub bezprzewodowemu
  • Wygodne i szybkie ładowanie urządzeń przez USB-C® przez zintegrowany port USB-C®
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Kartonowe pudełko
  • Instrukcja obsługi
  • Przewód typu cold-device
    Nr katalogowy: 1 604 460 7CZ
Dane techniczne
Dodatkowe informacje
Strumień świetlny*7 500 lm
Napięcie akumulatora, współpraca z18,0 V
Ciężar bez akumulatora*4,1 kg
Liczba poziomów jasności3
GLA 18VH-7500 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Słabo oświetlone obszary robocze niepotrzebnie nadwyrężają wzrok. Dzięki lampie budowlanej GLA 18VH-7500 Professional firmy Bosch możesz poprawić warunki oświetleniowe, ponieważ zapewnia ona strumień świetlny do 7 500 lumenów. Dodatkowo możesz regulować jasność i zapewnić oświetlenie obszaru roboczego w szerszym zakresie, korzystając z trybów 180/360°. Nie musisz także martwić się o długość czasu pracy lampy: ta hybrydowa lampa budowlana umożliwia zarówno pracę przewodową, jak i bezprzewodową z zastosowaniem akumulatora Bosch Professional 18 V. Istnieje możliwość szybkiego naładowania urządzeń USB-C® przez zintegrowany port USB-C®. Komfortowe opcje montażu obejmują duży, wytrzymały hak metalowy w podstawie, oraz gwint 5/8" do zamocowania na statywie i pozwalają skierować światło lampy w pożądanym kierunku. Intuicyjna funkcja HMI zapewnia dostęp do informacji o pozostałej rezerwie energii akumulatora, a panel wskaźników LED umożliwia LED sprawdzenie poziomu jasności i kąta widzenia.
Sprzęt i aplikacja
Dodatkowa informacja
Lampa budowlana GLA 18VH-7500 Professional firmy Bosch to hybrydowe urządzenie, które może działać z przewodem sieciowym lub bezprzewodowo. Złącze USB-C® Power Delivery osiąga moc 15 W. Interfejs HMI z trzema wskaźnikami LED: wskaźnik włączenia/przyciemnienia/wyłączenia, funkcja 180°/360° oraz stan akumulatora i ładowania. Urządzenie można zamontować na dwa sposoby: za pomocą haka lub na statywie z wykorzystaniem gwintu 5/8" (statyw do oświetlenia GLT 300-40).
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod 06014A5000
Napięcie akumulatora 18 V
Rytm swietlny 7500 lm
Ilość baterii Bez
Aku Bez Aku / karton
Pobór mocy 100 W