BOSCH GCM 800 SJ PROFESSIONAL Pilarka ukośnica 0601B19000
Zniżka -36%
Kod: 0601B19000
Opis
GCM 800 SJ Professional
Ukośnica do paneli
Niewielka waga, łatwe wykonywanie standardowych cięć
  • Waga wynosząca tylko 13,5 kg umożliwiająca wygodną obsługę
  • Horyzontalna wydajność cięcia, wynosząca 270 mm przy zastosowaniach standardowych
Funkcje i właściwości
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • 1 tarcza pilarska Optiline Wood, 216 x 30 x 2,8 mm, 24
    Nr katalogowy: 2 608 640 431
Dane techniczne
 Moc nominalna                                                             1 400 W
O tarczy pilarskiej
216 mm
Ustawienie kąta
47 ° L / 47 ° P
Ustawienie nachylenia
45 ° L / 0 ° P
O otworu tarczy
30 mm
Wydajność cięcia przy 0°
70 x 270 mm
Wydajność cięcia przy 45° (pod kątem)
70 x 190 mm
Wydajność cięcia przy 45° (ukośnie)
48 x 270 mm
Wymiary narzędzia (szerokość x długość x wysokość)
445 x445 x630 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia*
5.500 min-1
Waga*
13,5 kg
Specyfikacja
Kod 0601B19000
Pobór mocy 1400 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 5500
Średnica tarczy 216 x 30 mm