GPO 11-180 S Professional - Polerka
- Wysoka wydajność dzięki mocy nominalnej 1 100 W i prędkości obrotowej 900 – 3 800 min–1 Niezawodność i wysoka jakość Bosch w przystępnej cenie
- Wyjątkowy komfort dzięki wadze wynoszącej zaledwie 2,1 kg oraz konstrukcji, która zapewnia niski poziom drgań i hałasu
- Niezawodność i wysoka jakość Bosch w przystępnej cenie
Wchodzi w zakres tego wariantu
- Gąbka polerska 180 mmNr katalogowy: 1 619 PC5 437
- Rękojeść dodatkowaNr katalogowy: 1 619 PC5 434
- Talerz oporowy do polerowania 180 mm, M14Nr katalogowy: 1 619 PC5 435
Dane techniczne
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Moc nominalna* | 1100 W |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia* | 3.800 min-1 |
| Gwint wrzeciona szlifierki | M14 |
| O gąbki polerskiej | 180 mm |
| Rękojeść główna | Rękojeść typu rat-tail |
| Waga* | 2,1 kg |
| Wartości łączne drgań (Polerowanie) | |
|---|---|
| Wartość emisji drgań ah | 2,3 m/s2 |
| Błąd pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Informacje o emisji hałasu i drgań | |
|---|---|
| Poziom ciśnienia akustycznego | 87 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 95 dB(A) |
| Błąd pomiaru K | 3 dB |
| Polerowanie | |
|---|---|
| Wartość emisji drgań ah | 2,3 m/s2 |
| Błąd pomiaru K | 1,5 m/s2 |
* Więcej informacji o odchyleniach można znaleźć w następującym linku: Właściwości techniczne produktów
GPO 11-180 S Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Polerując karoserię samochodów, potrzebujesz polerki, która wyróżnia się wysoką wydajnością, ale także niską emisją hałasu i drgań. Sieciowa polerka Bosch GPO 11-180 S Professional zapewni Ci moc, której potrzebujesz – 1 100 W – oraz prędkość obrotową 900 – 3 800 min–1. Jest także komfortowa w użyciu dzięki lekkiej konstrukcji, która zapewnia niski poziom drgań, a także dzięki ergonomicznej rękojeści. To elektronarzędzie oferuje niezawodną jakość Bosch i nie nadwyręży Twojego budżetu.
Sprzęt i aplikacja
Polerka Bosch GPO 11-180 S Professional idealnie sprawdzi się w zakładach przemysłowej obróbki metalu oraz przy usuwaniu zarysowań z karoserii samochodów.
Dodatkowa informacja
Model GPO 11-180 S jest wyposażony w osłonę na obudowie przekładni, regulowaną rękojeść dodatkową oraz filtr wlotu powietrza.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.


