Kermi Therm Profil-K Grzejnik kompaktowy 22 200 / 1000 FK0220201001NXK
Zniżka -37%
Marka: KERMI
Kod: FK0220201001NXK
Gwarancja: 5 lat
Opis
Grzejnik kompaktowy therm-x2® Profil-K
Grzejniki kompaktowe
  • Z bocznymi przyłączami
  • Różnorodne możliwości podłączenia
• Rozstaw przyłączy: Wysokość – 54 mm
• Przyłącza: 4 × G 1" gwint wewnętrzny
Warunki eksploatacji
• Maks. temperatura robocza: 110 °C,
• Maks. ciśnienie robocze 10 barów (ciśnienie próbne 13 barów)
Zakres dostawy
Typ 10: zestaw montażowy z korkiem odpo- wietrzającym i zaślepiającym.
Typ 12–33: dodatkowo z wkładką rozdziela- jącą therm-x2.
Wysokość 200: bez uchwytów mocujących i zestawu do mocowania, bez technologii x2
Mocowanie
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod FK0220201001NXK
DŁUGOŚĆ GRZEJNIKA 1000
WYSOKOŚĆ GRZEJNIKA 200
TYP GRZEJNIKA 22 (100 mm)
Podłączenie grzejnika Boczne
Kolor Biały
Moc 678 W