HiKOKI DH26PMCWSZ SDS-plus Młotowiertarka (830 W / 2,9 J) + walizka
Zniżka -26%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: DH26PMCWSZ
Opis
• Doskonała wydajność dzięki wysokiej intensywności udaru
• Energia udaru 2,9 J zapewnia szybkie tempo wiercenia i wysoką skuteczność dłutowania
• Kompaktowe i lekkie narzędzie dla wygodnej obsługi
• System szybkiej wymiany uchwytu
Dane techniczne:
• Moc: 830 W
• Energia udaru: 2,9 J
• Maks. średnica wiercenia w betonie: 3,4–26 mm
• Maks. średnica wiercenia w drewnie: 32 mm
• Maks. średnica wiercenia w stali: 13 mm
• Wiercenie koronowe: do 50 mm
• Uchwyt: SDS-plus
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 0–1100 obr./min
• Częstotliwość udarów: 0–4300 ud./min
• Długość całkowita: 382 mm
• Waga: 3,0 kg
Wyposażenie:
• Uchwyt boczny
• Ogranicznik głębokości
• Uchwyt szybkomocujący
• Walizka
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod DH26PMCWSZ
Pobór mocy 830 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1100
Częstotliwość uderzeń (min-1) 4.300
Maks. energia udaru 2,9 J
Uchwyt narzędziowy Sześciokątny 30 mm, Sześciokątny 28 mm, Sześciokątny 17 mm, Sześciokątny 10 mm, Sześciokątny 1/4", Sześciokątny, Starlock, SDS-quick, SDS-plus, SDS-max, SDS-HEX, SDS, One chuck, OIS / Starlock, Metabo Quick, M18, M14, HEX 22 mm, G 1/2", Kwadrat 3/4" z kulką blokującą, Zewnętrzny czworokątny 3/8", Kwadrat 3/8" z pierścieniem blokującym, Zewnętrzny czworokątny 3/4", Kwadrat 1/2" z kulką blokującą, Kwadrat 1/2" z pierścieniem blokującym, Zewnętrzny czworokątny 1/2", 8 - 12,7 mm, Zewnętrzny czworokątny 1", 8 mm, 6-12,7 mm, 6,35 mm, 6,3 mm, 6 mm, 5 - 20 mm, 4 mm, 38 mm, 3/8", 3,2 mm, 3,18 mm, 3 mm, 3 - 16 mm, 20 mm, 2,5–13,0, 2,3 - 3,2 mm, 2,1 mm, 2 - 6 mm, 2 - 13 mm, 19 mm, 16 mm, 13 mm, 12,7 mm, 12 mm, 10 mm, 1/4” hex (6,35 mm), 1/4", 1/2", 1/2"čtyřhran / 1/4''šestihran, 1/2, 1,6 - 3,2 mm, 1,5 - 13 mm, 1,5 - 16 mm, 1,5 - 10 mm, 1 1/4" UNC, 1 - 16 mm, 1 - 13 mm, 1 - 10 mm, 0,8 - 3,2 mm, 0,8 - 10 mm, 0,5 - 6,5 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 26 mm
Maks. średnica wiercenia w murze 26 mm