HiKOKI DH28PCY2WSZ MłotowiertarkaSDS-Plus (850W/3,0J) Walizka
Zniżka -35%
Darmowa dostawa
Marka: Hikoki
Kod: DH28PCY2WSZ
Opis
• Młotowiertarka trójfunkcyjna: wiercenie / wiercenie z udarem / podkuwanie.
• Urządzenie wyposażono w system antywibracyjny UVP.
• Młotowiertarka DH28PCY2 wyposażona jest w uchwyt SDS-plus.
Dane techniczne:
• Moc: 850 W
• Napięcie elektryczne: 230 V
• Max średnica wiercenia stal: 13 mm
• Max średnica wiercenia beton: 28 mm
• Liczba udarów: 0-4300 1/min
• Energia pojedynczego udaru: 3,4 J
• Prędkość obrotowa: 0-1100 1/min
• Max średnica wiercenia koronką: 25-50 mm
• Max średnica wiercenia drewno: 32 mm
• Długość całkowita: 360 mm
• Waga: 2,96 kg
Zakres dostawy:
• DH28PCY2 spec. WSZ młotowiertarka
• głębokościomierz
• Walizka
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Kod DH28PCY2WSZ
Pobór mocy 850 W
Maks. energia udaru 3,4 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Częstotliwość uderzeń (min-1) 4.300
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1100
Maks. średnica wiercenia w drewnie 32 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 28 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm
Waga 4,90 kg
Videa dla HiKOKI DH28PCY2WSZ MłotowiertarkaSDS-Plus (850W/3,0J) Walizka