BOSCH GSR18V-52 PROFFESIONAL Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, 2x2,0Ah, L-Case 06019S0025
Neuheit
Kod: 06019S0025
Opis
PRO GSR18V-52
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
Nr zamówienia 0.601.9S0.025
  • Bardziej efektywne wkręcanie i wiercenie dzięki wyższemu miękkiemu/twardemu momentowi obrotowemu, który wynosi odpowiednio 25 Nm i 52 Nm. Łatwa praca w trudno dostępnych miejscach dzięki kompaktowej konstrukcji i długości korpusu zaledwie 146 mm. Dłuższa żywotność narzędzia dzięki silnikowi bezszczotkowemu. Wytrzymałe i solidne elektronarzędzie z metalowym uchwytem wiertarskim umożliwiającym wysokiej jakości rezultat wkręcania i wiercenia
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • 2 akumulator GBA 18V 2.0Ah
    Nr katalogowy: 1 600 A35 1WD
  • Walizka L-Case
    Nr katalogowy: 1 605 438 1LJ
  • Szybka ładowarka GAL 18V-20 Professional
    Nr katalogowy: 1 600 A03 66W
Dane techniczne
Typ akumulatora
Li-ion
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks.
1,5 / 13 mm
PRO GSR18V-52: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
GSR18V-52 Professional sprawia, że wkręcanie i wiercenie jest bardziej wydajne dzięki wyższemu miękkiemu/twardemu momentowi obrotowemu, który wynosi odpowiednio 25 Nm i 52 Nm. Praca w ciasnych i trudno dostępnych miejscach nie jest już problemem dzięki kompaktowej długości korpusu narzędzia, która wynosi zaledwie 146 mm. Ponadto użytkownik korzysta z dłuższej żywotności narzędzia dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego silnikowi, charakteryzującego się wolniejszym zużyciem. Ta wytrzymała wiertarko-wkrętarka jest wyposażona w solidny metalowy uchwyt wiertarski zapewniający wysokiej jakości rezultat wkręcania i wiercenia.
Sprzęt i aplikacja
GSR18V-52 Professional jest przeznaczony głównie dla stolarzy, monterów mebli oraz elektryków.
Specyfikacja
Kod 06019S0025
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 2
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 70
Prędkość (1. bieg) (min-1) 500
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1900
Maks. średnica wiercenia w drewnie 35 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 10 mm
Udar NIE
Silnik bezszczotkowy
Uchwyt narzędziowy 1,5 - 13 mm